czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
51 voľných
22.2.2019, 19:00
12,00
KATARZIA - 22.2.2019 - Divadlo Štúdio tanca, B. Bystrica

Katarzia - slovenská producentka a textárka, žijúca v Prahe zavíta aj do Divadla Štúdio tanca v Banskej Bystrici, kde sa predstaví so svojim sólo projektom. Koncert bude obohatený o vstupy umeleckého súboru divadla, a tak návštevníkov čaká neobyčajný zážitok.


Texty Katarzie sú charakteristické otvorene pomenovanými momentmi a príbehmi z našich životov a vzťahov. Má na konte tri štúdiové albumy a hrá striedavo s jazzovou kapelou, sólo, alebo najnovšie s elektronickým projektom. Na jar 2018 získala cenu Rádiohead_Awards za najlepší singel, konkrétne za skladbu Kde sa slzy berú, ktorý napísala k filmu Piata loď, ocenenom na festivale Berlinale. V marci 2018 zložila spolu s producentom Pjonim hudbu a texty k predstaveniu Antigona v Slovenskom národnom divadle. Tieto skladby s politickým ladením vyšli v októbri na rovnomennom albume. Na jeseň 2018 získali ocenenie Dosky za najlepšiu scénickú hudbu sezóny a Cenu Tatrabanky za hudbu v kategórii Mladý tvorca. V rovnakom čase sa zúčastnila prestížnej Red Bull Music Academy v Berlíne, kam sa hlásilo 5000 uchádzačov z celého sveta.

CENY VSTUPENIEK:
12 eur - predpredaj
15 eur - v deň konaniaĎalšie akcie v tomto mieste

Ďalšie akcie tohto usporiadateľa

Ďalšie akcie z kategórie Tanec

Reklama

The Duchon´s FOR YOU Acapella k MDŽ CIGÁNSKI DIABLI a DESMOD tour 2
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK