czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
50 voľných
22.1.2020, 19:00
8,00
Divadlo Štúdio tanca, Banská Bystrica

GHOST/Prízrak
Choreografia/ Peter Mika
Hudba/ Peter Zagar
Svetelný dizajn/ Ján Čief
Tanec/ Tibor Trulik (Slovensko),Michaela Mirtová (Slovensko),Bartosz Przybylski (Poľsko),Laura Carolina Garcia (Čile),Jason Yap (Malajzia), Julie Charalambidou (Cyprus),Felipe Valera (Španielsko)

Strhujúce dielo v choreografii Petra Miku s hudbou Petra Zagara cez médium súčasného tanca hľadá význam spomienok, krásu strát a lekciu vo všetkom, čo sa pominulo. Ako nás definuje osobná minulosť, a prečo pred ňou nedokážeme ujsť a ani sa skryť?
Medzinárodný súbor v excelentnej forme vo výnimočnom predstavení so zárukou zimomriavok.
Každého z nás prenasleduje nejaký prízrak. Niektoré prízraky nás samé navštevujú v noci, iné zas márne hľadáme celý život. Ich neviditeľná prítomnosť nás vedie k reálnej vízii a k úprimnému hľadaniu našej túžby. Podnecuje to najlepšie v nás, uchvacuje, ale aj zvádza a deštruuje. Nechať sa zviesť? Či skúsiť uniknúť - aj tak bez možnosti skryť sa?
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Realizované s finančnou podporou Mesta Banská Bystrica.


Ceny vstupeniek:/nemiestenkové
8,00 €- jednotné
4,00 € - zľavnené
Zľava pre dôchodcov, študentov ISIC, ZŤP, deti do 12 rokov.

Ďalšie akcie v tomto mieste

Ďalšie akcie tohto usporiadateľa

Ďalšie akcie z kategórie Tanec

Reklama

JAREK NOHAVICA (STARÁ ĽUBOVŇA) Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA) Joe Lynn Turner  - americká rocková hviezda ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM - RND Lomničania-Lomničanom - NO NAME
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK