czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky

zadané   17. augusta 2020 [Ticket Art, s.r.o., organizačná zložka]

SYLVIA miláčik - komédia - 1.10.2020 - Žilina

SYLVIA miláčik

1.10.2020 o 19.00h - Dom odborov Žilina

Albert Ramsdell Gurney
SYLVIA MILÁČIK
romantická komédia

Muža v strednom veku (Vlado Černý) zmení náhodné stretnutie so Sylviou, nespútanou, rozpustilou bytosťou, ktorej šarmu a mladosti sa nedá nepodľahnúť (Natália Puklušová). Sylvia vtrhne ako tajfún do sporiadanej rodiny a opantá manžela, už predtým hlboko nespokojného so svojím životom. Zrazu sú pre neho dôležitejšie prechádzky po meste namiesto práce s financiami. Snobské večierky vymenil za nočné romantické sedenie na lavičke v parku.

Z jeho zmeny je nešťastná manželka Katarína (Anna Šišková), ktorú naopak život majetnej strednej vrstvy a učiteľské povolanie bohato napĺňajú.

Do príbehu vstupuje aj manželkina spolužiačka zo školy, „bývalá“ alkoholička, priateľský majiteľ psíka Hektora z parku a manželskú krízu rieši psychiater, u ktorého nie je isté, či je žena a či muž (Marián Labuda).

Sylvia, romantická komédia s pesničkami, v ktorej nič nie je také, ako to navonok vyzerá.

Sylvia: Natália Puklušová
Greg: Vlado Černý
Kate: Anna Šišková
Tom, Phyllis a Leslie (tieto postavy hrá jeden herec): Marián Labuda
Hektor: Tomáš Mrekaj


Ceny vstupeniek:
20 eur- miestenkové sedenie

Reklama

MILOVANÉ PIESNE Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA) Joe Lynn Turner  - americká rocková hviezda Mužské oddelenie - Radošínci
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK