czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky

zadané   20. decembra 2017 [Ticket Art, s.r.o., organizačná zložka]

Program DIVADLO ŠTÚDIO TANCA Banská Bystrica - január, február 2018

Program DIVADLO ŠTÚDIO TANCA Banská Bystrica:
–––––––––––––
Streda 10.1.2018 - BACKSTAGE S MICHALOM ĎURIŠOM
Špeciálny večer otvorí v divadle rok 2018 a tým odštartuje oslavy 20. výročia Divadla Štúdio tanca. Témou Backstageu s Michalom Ďurišom je rozprávanie o príprave novej premiéry Ghost /Prízrak a jej hlavných tvorcoch – choreografovi Petrovi Mikovi a skladateľovi Petrovi Zagarovi. Spoznajte ich s nami. Hudobným hosťom večera bude kapela Sto múch, ktorá sa v jeseni tohto roku po 4-ročnej prestávke vrátila na koncertné pódiá.

Streda 17.1.2018 - PREVAHA DOBRÉHO
Piatok 19.1.2018 - PREVAHA DOBRÉHO
Utorok 23.1.2018 - PREVAHA DOBRÉHO
Štvrtok 25.1.2018 - PREVAHA DOBRÉHO
Tancujeme namiesto zloby, nenávisti, osočovania, tancujeme namiesto vojen, namiesto likvidovania

Streda 31. 1.2018 - SKADE RUKA, SKADE NOHA
Štvrtok 1. 2. 2018 - SKADE RUKA, SKADE NOHA
Ochutnávka tanečných kurzov detí aj dospelých. V projekte sa predstavia účastníci tanečných kurzov Divadla Štúdio tanca spolu s deťmi zo Súkromnej základnej školy Dve ruky.

Piatok 9.2.2018 - HOSŤ DIVADLA: BARBORA DEBNÁROVÁ - UROBOROS
Uroboros je divadelná performancia Barbory Debnárovej, študentky katedry pantomímy na HAMU, ktoré vzniklo v spolupráci so Soňou Jelínkovou, absolventkou katedry animácie na FAMU, pôsobiacej pod umeleckým pseudonymom RRRR+A.

Reklama

The Gardens live music film Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA) Mužské oddelenie - Radošinské naivné divadlo Joe Lynn Turner  - americká rocková hviezda
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK