czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky
MAMMA MIA muzikál
Zimný štadión O. Nepelu BRATISLAVA
10.6.2017 o 14:00 hod.
10.6.2017 o 19:00 hod.


Exkluzívne dve predstavenia, najznámejšie hity skupiny Abba na veľkolepej scéne, živý orchester a hviezdne obsadenie.

O muzikále Mamma Mia

MAMMA MIA! Jeden z najúspešnejších svetových muzikálov, založený na hitoch skupiny ABBA v jedinečnej českej verzii prvýkrát na Slovensku – už 10.6.2017 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Tešiť sa môžete na najväčšie hity ako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen a Mamma Mia v českom preklade a s textami Adama Nováka.

Samozrejmosťou je živý orchester, veľkolepá výprava a obsadenie najznámejšími českými umelcami. To všetko pod taktovkou ostrieľaného českého režiséra Antonína Procházku.

V jednej z hlavných ról sa predstaví taktiež Helena Vondráčková. Zbytok obsadenia budeme oznamovať neskôr.

MAMMA MIA! je doslova zahraničným fenoménom. Muzikál mal premiéru v Londýne v apríli 1999 a ihneď sa z neho stal divácky hit. Bol uvedený vo viac ako 270 mestách po celom svete, videlo ho 54 miliónov divákov a zarobil viac ako 2 miliardy dolárov. Veľký úspech mala aj filmová verzia z roku 2008, v ktorej hrali najväčšie filmové hviezdy ako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

Obľúbený príbeh muzikálu MAMMA MIA! sa odohráva na malom gréckom ostrove. V predvečer svojej svadby pozve Sophia troch mužov, ktorí sa pred 20 rokmi mihli životom jej matky Donny. Každý z nich by tak mohol byť jej otcom. Toto nečakané stretnutie vyústi v nejednu komickú situáciu…
MAMMA MIA! je o odvahe realizovať svoje sny o láske, priateľstve, rodine a o význame minulosti pre šťastie do budúcnosti.
Vypredané predstavenia v roku 2016 si spolu s hviezdnym obsadením tými najlepšími českými muzikálovými spevákmi zaspievalo až 270.000 divákov a kritici ich ocenili nomináciou na cenu Thálie.

Zaujímavosti
• Viac než 54 miliónov divákov na celom svete
• Muzikál bol uvedený v 40 krajinách, v 327 mestách na 6 kontinentoch (napríklad Londýn, New York, Tokio, Melbourne, Moskva, Soul, Barcelona, Šanghaj, Mexiko, Buenos Aires, Toronto, Dubaj, Kapské mesto)
• Titul bol preložený do 15 jazykov
• 15 rokov uvádzaný v londýnskom West Ende (6.000 repríz)
• 9. najdlhšie uvádzaný muzikál na newyorskej Broadway (5.200 repríz)
• Globálne tržby z predaja vstupeniek prekročily 2 miliardy dolárov
• Úspešná filmová verzia mala premiéru v roku 2008. Hlavné role vytvorili Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Christine Baranski, Colin Firth, Julie Walters and Stellan Skarsgard.
• Newyorská inscenácia bola nominovaná na 5 cien Tony vrátane kategórie „najlepší muzikál“ a získala Svetovú divadelnú cenu
• Do konkurzov na obsadenie českej verzie sa prihlásilo 486 uchádzačov


Dĺžka predstavenia je 150 minút (2,5 hodiny) vrátane prestávky.

Ďalšie akcie v tomto mieste

Ďalšie akcie tohto usporiadateľa

Ďalšie akcie z kategórie Muzikály

Reklama

Mamma Mia - muzikál JANA KIRSCHNER NA HRADE ĽUBOVŇA Muzikál Rocky -  romantická love story PCF 16 – Face To Face (Levoča) DROTÁRIA 2017
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK