czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky

Ochrana Vašich dát


Akým spôsobom sú dáta chránené ?
Informace o certifikátu    Prenos informácií je prevádzaný pomocou protokolu SSL, ktorý v súčasnej dobe patrí k najlepším dostupným kryptovacím protokolom. Zaisťuje ochranu pred odposluchávaním a zneužitím dát na ceste z Vášho počítača k nám pomocou vysoko bezpečného šifrovania dát. K dešifrovaniu dát môže dôjsť iba v našom serveri a našim systémom a ostatné k nim nemajú prístup. Na doménu WWW.TICKET-ART.SK bol vydaný certifikát certifikačnou autoritou THAWTE

Náš internetový obchod je pripojený priamo s bankovým kartovým centrom Českej sporiteľne. Číslo Vašej kreditnej karty teda zadávate iba k overeniu platby a to systémom banky, nie našim vlastným. I pre komunikáciu medzi našim systémom a bankovým kartovým centrom je použitý zabezpečovací protokol SSL certifikovaný společnosťou THAWTE. Bankové kartové centrum využívá pre overenie Vašej karty/platby 3D-secure riešenie, ktoré je najbezpečnejšie pre všetky platby kartou cez Internet. Celý proces platby je tak úplne dokonale zabezpečený.

Spoločnosť TICKET ART sa ďalej zaväzuje, že Vaše údaje (meno, adresa, e-mail, popr. telefón)je oprávnená použiť iba a výhradne pre následujúce účely:

1. k overeniu údajov Vašej platobnej karty, popr. bankového účtu
2. k overeniu práva vyzdvihnúť vstupenky (v prípade voľby "Platba a vyzdvihnutie")
3. k zaslaniu vstupeniek na danú adresu (v prípade voľby "Doručenie poštou")
4. v prípade reklamačného riadenia
5. zaslanie tlačeného kultúrneho prehľadu Ticket Art
6. zasielanie e-mailových novinek kultu Tlusťocha (iba registrovaný členovia kultu Tlusťocha)


Ukladáte do databázy číslo mojej kreditnej karty?
Samozrejme NIE. Z bezpečnostných dôvodov sa do databázy ukládajú IBA informácie o zákazníkovi (meno, adresa, email, popr. telefón) z dôvodov uvedených v predchádzajúcom odstavci. Číslo kreditnej karty je nutné iba k overeniu platby a po úhrade už nie je potrebné. Z tohto dôvodu je nutné ho pri každom nákupe zadávať znovu.


Reklama

HANA HEGEROVÁ 88 (Praha) ARTIS festival komornej hudby 2019 FestDobréRybníky 2019 KALI
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK