czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky

Ochrana Vašich dát


Akým spôsobom sú dáta chránené ?
Informace o certifikátu    Prenos informácií je prevádzaný pomocou protokolu SSL, ktorý v súčasnej dobe patrí k najlepším dostupným kryptovacím protokolom. Zaisťuje ochranu pred odposluchávaním a zneužitím dát na ceste z Vášho počítača k nám pomocou vysoko bezpečného šifrovania dát. K dešifrovaniu dát môže dôjsť iba v našom serveri a našim systémom a ostatné k nim nemajú prístup. Na doménu WWW.TICKET-ART.SK bol vydaný certifikát certifikačnou autoritou THAWTE

Náš internetový obchod je pripojený priamo s bankovým kartovým centrom Českej sporiteľne. Číslo Vašej kreditnej karty teda zadávate iba k overeniu platby a to systémom banky, nie našim vlastným. I pre komunikáciu medzi našim systémom a bankovým kartovým centrom je použitý zabezpečovací protokol SSL certifikovaný společnosťou THAWTE. Bankové kartové centrum využívá pre overenie Vašej karty/platby 3D-secure riešenie, ktoré je najbezpečnejšie pre všetky platby kartou cez Internet. Celý proces platby je tak úplne dokonale zabezpečený.

Spoločnosť TICKET ART sa ďalej zaväzuje, že Vaše údaje (meno, adresa, e-mail, popr. telefón)je oprávnená použiť iba a výhradne pre následujúce účely:

1. k overeniu údajov Vašej platobnej karty, popr. bankového účtu
2. k overeniu práva vyzdvihnúť vstupenky (v prípade voľby "Platba a vyzdvihnutie")
3. k zaslaniu vstupeniek na danú adresu (v prípade voľby "Doručenie poštou")
4. v prípade reklamačného riadenia
5. zaslanie tlačeného kultúrneho prehľadu Ticket Art
6. zasielanie e-mailových novinek kultu Tlusťocha (iba registrovaný členovia kultu Tlusťocha)


Ukladáte do databázy číslo mojej kreditnej karty?
Samozrejme NIE. Z bezpečnostných dôvodov sa do databázy ukládajú IBA informácie o zákazníkovi (meno, adresa, email, popr. telefón) z dôvodov uvedených v predchádzajúcom odstavci. Číslo kreditnej karty je nutné iba k overeniu platby a po úhrade už nie je potrebné. Z tohto dôvodu je nutné ho pri každom nákupe zadávať znovu.


Reklama

Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA)
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK