czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky

Spôsob doručenia


Rezervácie on-line
+ platba a vyzdvihnutie na predajnom mieste
Vstupenky Vám budú rezervované po dobu 3 dní. Do tejto doby môžete bez akýchkoľvek poplatkov a navýšení zaplatiť a vyzdvihnúť v niektorom z predajných miest. Tieto predajné miesta musia byť v zozname označené symbolom (vyzdvihnutie objednaných vstupeniek). Vzhľadom k tomu, že niektoré predajné miesta výnimočne neobsahujú plný sortiment ponúkaných titulov, doporučujeme ešte pred vyzdvihnutím rezervovaných vstupeniek preveriť sortiment Vami vybraného miesta v zozname predajných miest. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek nezabudnite prosím uviesť číslo Vašej rezervácie.

Upozornenie: Nevyzdvihnuté rezervácie sú po uplynutí uvedenej doby automaticky zrušené.


Platba kreditnou kartou on-line
+ vyzdvihnutie na predajnom mieste
Zakúpené vstupenky si môžete vyzdvihnúť na predajnom miestenajneskôr 30 minút pred začiatkom predstavenia. Tieto predajné miesta musia byť v zozname označené symbolom (vyzdvihnutie objednaných vstupeniek). Vzhľadom k tomu, že niektoré predajné miesta výnimočne neobsahujú plný sortiment ponúkaných titulov, doporučujeme ešte pred vyzdvihnutím zakúpených vstupeniek preveriť sortiment Vami vybraného miesta v zozname predajných miest. Pri vyzdvihnutí vstupeniek nezabudnite prosím uviesť číslo Vašej objednávky (pridelené systémom po prevedení platby). Zároveň môžete byť našim predajcom požiadaný o overenie náhodne vybraných údajov, ktoré ste uvedli vo Vašej objednávke (meno, adresa, telefón, e-mail).

Upozornenie: Za nevyzdvihnuté vstupenky sa nevracia vstupné.


Platba a doručenie poštou po ČR
Zakúpené vstup. Vám budú okamžite zaslané poštou na adresu uvedenú na objednávke. K cene vstupeniek bude pripočítané poštovné2,20 €. V prípade, že vstupenky neobdržíte do 10-tich pracovných dní, kontaktujte prosímobchodné oddelenie. Zasielanie vstupeniek poštou v rámci ČR je možné iba na predstavenia, ktoré sa konajú za viac než 8 dní.


Platba a doručenie poštou do zahraničia
Zakúpené vstupenky Vám budú okamžite zaslané poštou na adresu uvedenú v objednávke. K celkovej cene bude prirátané poštovné4,50 €. V prípade zasielania do iných zemí kontaktujte prosím obchodné oddelenie. Zasielanie vstupeniek poštou do zahraničia je možné iba na predstavenia, ktoré sa konajú za viac než 21dní.


Reklama

Poslední hrdinovia (Žilina) Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA)
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK