czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky

Spôsob doručenia


Rezervácie on-line
+ platba a vyzdvihnutie na predajnom mieste
Vstupenky Vám budú rezervované po dobu 3 dní. Do tejto doby môžete bez akýchkoľvek poplatkov a navýšení zaplatiť a vyzdvihnúť v niektorom z predajných miest. Tieto predajné miesta musia byť v zozname označené symbolom (vyzdvihnutie objednaných vstupeniek). Vzhľadom k tomu, že niektoré predajné miesta výnimočne neobsahujú plný sortiment ponúkaných titulov, doporučujeme ešte pred vyzdvihnutím rezervovaných vstupeniek preveriť sortiment Vami vybraného miesta v zozname predajných miest. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek nezabudnite prosím uviesť číslo Vašej rezervácie.

Upozornenie: Nevyzdvihnuté rezervácie sú po uplynutí uvedenej doby automaticky zrušené.


Platba kreditnou kartou on-line
+ vyzdvihnutie na predajnom mieste
Zakúpené vstupenky si môžete vyzdvihnúť na predajnom miestenajneskôr 30 minút pred začiatkom predstavenia. Tieto predajné miesta musia byť v zozname označené symbolom (vyzdvihnutie objednaných vstupeniek). Vzhľadom k tomu, že niektoré predajné miesta výnimočne neobsahujú plný sortiment ponúkaných titulov, doporučujeme ešte pred vyzdvihnutím zakúpených vstupeniek preveriť sortiment Vami vybraného miesta v zozname predajných miest. Pri vyzdvihnutí vstupeniek nezabudnite prosím uviesť číslo Vašej objednávky (pridelené systémom po prevedení platby). Zároveň môžete byť našim predajcom požiadaný o overenie náhodne vybraných údajov, ktoré ste uvedli vo Vašej objednávke (meno, adresa, telefón, e-mail).

Upozornenie: Za nevyzdvihnuté vstupenky sa nevracia vstupné.


Platba a doručenie poštou po ČR
Zakúpené vstup. Vám budú okamžite zaslané poštou na adresu uvedenú na objednávke. K cene vstupeniek bude pripočítané poštovné2,20 €. V prípade, že vstupenky neobdržíte do 10-tich pracovných dní, kontaktujte prosímobchodné oddelenie. Zasielanie vstupeniek poštou v rámci ČR je možné iba na predstavenia, ktoré sa konajú za viac než 8 dní.


Platba a doručenie poštou do zahraničia
Zakúpené vstupenky Vám budú okamžite zaslané poštou na adresu uvedenú v objednávke. K celkovej cene bude prirátané poštovné4,50 €. V prípade zasielania do iných zemí kontaktujte prosím obchodné oddelenie. Zasielanie vstupeniek poštou do zahraničia je možné iba na predstavenia, ktoré sa konajú za viac než 21dní.


Reklama

ROBO GRIGOROV - hradný pán FestDobréRybníky 2020 Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA) Joe Lynn Turner  - americká rocková hviezda
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK