czech
 • Prihlásenie zákazníka

  Zavrieť
  Zmena hesla

 • Registrácia
 • Moje objednávky

Náplňou agent. TICKET ART je predpredaj vstupeniek na najrôznejšie kultúrne akcie a divadelné predstavenia. Spolupracujeme s najvýznamnejšími produkciami súčasných muzikálových predstavení, pražských divadiel a koncertov. V našej ponuke nájdete vždy tie najlepšie vstupenky za najnižšie ceny (čítajte ďalej).

Predpredaj vstupeniek

Vstupenky možno objednávať on-line prostredníctvom Internetu, telefonicky, faxom, písomne, mailom, alebo osobne na predajných miestachalebo vobchodným oddelením. Objednané vstupenky možno v závislosti na spôsobe objednania uhradiť faktúrou, poukážkou, v hotovosti alebo platobnou kartou.

Predajná sieť TICKET ART = najnižšie ceny

Vstupenky v celej sieti TICKET ART predávame bez ďalších poplatkov a prirážok za pôvodné ceny. Predajná sieť je tvorená on-line predajnými miestami, ktorá ponúka náš kompletný sortiment za originálne ceny ako by ste ich zakúpili na pokladniach divadiel alebo priamo v produkcii. Teraz už teda nemusíte hľadať najnižšie ceny vstupeniek, sú zaručene u TICKET ART.

Spôsob objednania vstupeniek

TICKET ART umožňuje nákup vstupeniek niekoľkými základnými spôsobmi, ktoré sa líšia hlavne počtom objednávaných vstupeniek:
1. Chcem vstupenky pre seba a mojich najbližších a to pokiaľ možno ihneď
Najpohodlnejší a najrychlejší spôsob nákupu vstupeniek je bez rozmýšľania nákup cez Internet. Najväčšiou výhodou je, že náš Internetový obchod má otvorené 24 hodín a 7 dní v týždni a je on-line propojený s centrálnou databázou všetkých vstupeniek. Vďaka tomu v akomkoľvek okamžiku získate presný prehľad o stave všetkých vstupeniek. Naše prepracované algoritmy Vám ponúkajú vždy tie najlepšie dostupné vstupenky i s ohľadom na počet osôb. Vybrané vstupenky si môžete buď zarezervovať alebo rovno zaplatiť on-line. Vďaka on-line prepojeniu bankami prijímame platby prostredníctvom VISA, Mastercard a Raiffeisen Banky. Ďalšou výhodou je, že si môžete vybrať, či Vám vstupenky doručíme poštou alebo či si ich vyzdvihnete osobne na ktoromkoľvek predajnom mieste siete TICKET ART a to po celej SR (tu nájdete ich zoznam, ktorý sa snažíme stále rozširovať). Nákupom cez Internet však zakúpite jednorázovo max. 8 vstupeniek. Nákupy však môžete bez obmedzení kedykoľvek opakovať (trebárs i v priebehu jedného dňa).
2. Chcem viac vstupeniek a chem si ich osobne vybrať
Náročnejších zákazníkov iste uspokojí návšteva niektorého z predajných miest siete TICKET ART. Priamy nákup u predajcu pre Vás znamená tieto výhody:
 • môžete si vybrať akékoľvek voľné Vstupenky v 3-rozmernom náhľade sály a to všetko on-line
 • môžete zakúpiť väčší počet vstupeniek ako iba 8
 • neplatíte už žiadne ďalšie poplatky a poštovné (cena ako na pokladni usporiadateľa)
 • vstupenky si ihneď odnášate
3. Chcem vstupenky, ale ešte to nie je isté
Pokiaľ viete určite, že sa chcete zúčastniť niektorej akcie, ale ešte neviete, koľko vstupeniek si v konečnom dôsledku zakúpite alebo si nie ste istí, či sa naozaj zúčastníte, kontaktujte akékoľvek Predajné miestoTICKET ART. Pokiaľ má požadované vstupenky predajné miesto v ponuke, požiadajte o bezplatnú rezerváciu príslušných vstupeniek. Túto službu ponúkame na predstavenia, ktoré sa konajú za dlhšiu dobu než cca 15 dní. Aktuálnu ponuku predajného miesta si zobrazte rozkliknutím detailu predajca.
4. Organizujem zájazd
V prípade, že organizujete zájazd, kotaktujte najprv najbližšíchPredajné miestoTICKET ART a nakupte alebo zarezervujte príslušný počet vstupeniek. Ako už bolo povedané u predajcu máte plnú kontrolu nad rozmiestnením všetkých vstup. Úplná väčšina predajných miest TICKET ART bude schopná Vašu požiadavku okamžite zrealizovať. Avšak pokiaľ požadujete napr. stovky vstupeniek alebo dokonca celé predstavenie, doporučujeme sa obrátiť na naše obchodné oddelenie. V oboch prípadoch však upozorňujeme, že väčšie nákupy ako u predajcov alebo v obchodnom oddelení je treba realizovať s patričným predstihom (niekedy i niekoľko mesiacov vopred).

Ubytovanie a strava

Spolupracujte s nami

Ponúkame Vám spoluprácu formou provízneho predaja vstupeniek. Pokiaľ ste cestovná kancelária alebo napr. mestské informačné centrum, máte šancu stať sa súčasťou jednej z najväščích on-line siete TICKET ART v SR. V prípade vážneho záujmu nám prosím dajte vedieť prostredníctvom spätného formulára.

Reklama

Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA)
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK