czech
  • Prihlásenie zákazníka

    Zavrieť
    Zmena hesla

  • Registrácia
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
0 voľných
22.11.2019, 16:15
15,00
NOVINKA!!! TOTO TU NAOZAJ EŠTE NEBOLO

ZOZNAMKA
alebo Prečo ešte nemám svojho Milana?
(Zážitková show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu)

22.11.2019 o 16:15 h. - Galéria Hnizedne

Hrajú: Oľga Belešová a Roman Pomajbo
Účastníci zájazdu: diváci
Režie: Ivan PredmerskýPani Erika, odborníčka na všetko, so šarmantným záchranárom Pánom Milanom vás vezmú na sedemdňový spoznávací zájazd do Bulharska. Za sedem dní vás naučia ako si nájsť nového partnera alebo preveriť vášho starého.

Zoznamka je zážitková show pre všetky pohlavia a vekové kategórie, interaktívny happening dvoch skvelých hercov, komikov a zabávačov. Hra s mužsko-ženským princípom vtiahne chtiac-nechtiac do deja aj divákov. Hravá show sa odohráva na „spoznávacom“ (nie poznávacom) zájazde v Bulharsku. Účastníci zájazdu, teda diváci sa ocitajú na pláži, v reštaurácii, v nočnom bare, všade tam, kde môže preletieť povestná iskra. Musí však zafungovať aj chémia a treba byť pripravení aj na búrku, presne ako vo vzťahoch. Oľga Belešová a Roman Pomajbo sú skvelí improvizátori, čo v spolupráci s publikom do predstavenia vnáša vzrušujúce prekvapenia a odviazanú zábavu.

Pani Erika je odborníčka na všetko. Je úspešná, krásna, vydatá. Preto sa rozhodla pomáhať ľuďom, ktorí to majú horšie ako ona. Tentokrát bude pomáhať tým, čo ešte nemajú svojho Milana. "Lebo každý má svojho Milana, aj keď niektorí ešte nie."

Pán Milan je záchranár telom i dušou, muž do každého počasia, milovník žien a dobrého jedla. V jeho prítomnosti sa žiadna žena necíti smutná a opustená. Bývalý kultúrny referent v rekreačných zariadeniach si aj dnes vie poradiť v každej situácii. Za vzhľadom športovca je ukrytá duša romantika.

CENY VSTUPENIEK: 15 EUR

Ďalšie akcie v tomto mieste

Ďalšie akcie tohto usporiadateľa

Ďalšie akcie z kategórie Činohry

Reklama

Joe Lynn Turner  - americká rocková hviezda Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA) LÚČNICA ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM - RND Queenmania
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie. Ďalšie informácie OK