czech
  • Customer login

    Close
    Password change

  • Registration
  • My orders
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
27 available
19.2.2020, 19:00
3,50
Variácie lásky

Bábkové divadlo na Rázcestí, Banská Bystrica

Dramatizácia dvoch poviedok výnimočných slovenských realistiek skúma rôzne roly žien, ktoré sú im „dané“, bez ohľadu na storočie, v ktorom žijú. Individualitu a stavy nevydatej ženy, žiť/nežiť bez lásky?, do koho sa zamilovať? Rieši Timrava v poviedke Za koho ísť? A individualitu vydatej matky dvoch detí, jej pochybnosti ohľadne výchovy a noriem správania vo vzťahu matka – dieťa zase Šoltésová v dojemnej poviedke Moje deti.

Večné témy platné dodnes.

Inscenácia účinkovala na medzinárodnom festivale Bábka je človek vo Varšave v roku 2011, na festivale Bábková Žilina v roku 2011, na festivale Zámocké hry zvolenské v roku 2011, na festivale Femfest v Prešove v roku 2011, na festivale Slovenský víkend v Prahe v roku 2012, na Metamorphosis festivale v Pécsi v roku 2013, na festivale Loutkářská Chrudim v Chrudime v roku 2013, na festivale Kopřiva 2013 v Kopřivnici, na festivale Pierrot v Starej Zagore v Bulharsku v roku 2013. Vznikla v spolupráci so štúdiom T.W.I.G.A.

Réžia: Iva Š.

Ceny vstupeniek:
3,00 eur – Predpredaj
3,50 eur – Na mieste
3,30 eur – Študenti/ Na mieste
2,00 eur - Seniori
1,00 eur – ZŤP/ Doprovod

Other events in this place

Other vvents from this organizer

Other events in category Marionettes Theatre

Adverts

Hity Queen - muzikál WE WILL ROCK YOU (PRAHA) Joe Lynn Turner  - americká rocková hviezda Lomničania-Lomničanom - NO NAME
We use cookies to provide our services. By using our services, you agree to our use of cookies. More information OK